שירותי יבוא מסין
יבוא תכולת בית מסין יבוא סחורות מסין יבוא מוצרים מסין

יבוא מקביל

יבוא מקביל​​

יבוא מקביל הוא למעשה יבוא של מוצר או סדרת מוצרים ממותג מסוים שיש יבואן רשמי בישראל שמייבא אותו אשר ברצונך לעשות יבוא מקביל לאותו המוצר בדיוק אך בעלויות זהות או מופחתות מאלה של היבואן הרשמי.

באמצעות שירות יבוא מקביל שאנחנו מציעים תוכל בקלות ליבוא מותג ללא צורך בתקינות מחודשות ולמכור אותו בישראל בזמן שאתה חותך את כל המתווכים שמייקרים את הסחורה שוב ושוב בכל פעם.

שירות יבוא מקביל נעשה בצורה פשוטה למדי מפני שאנחנו מנהלים קשרים עסקיים הדוקים לנגד מפעלי היצרן של כל המותגים המובילים ואנחנו מאפשרים רכישה של סחורה ישירות מול מפעל היצור ולא נגד הספקים שמיקרים את הסחורה שלנו.

אם ברשותך מותג שברצונך לבצע יבוא מקביל עבורו, אנו מאפשרים לך לעשות זאת בקלות רבה, כל שעליך לעשות הוא לבחור את סדרת המוצרים שברצונך לעשות להם יבוא מקביל ואנחנו נדאג ליצור קשר מול מפעל היצרן, לנהל איתו משא ומתן על עלויות המוצרים, לבצע את השילוח והארגון כבר מסין, להעביר את כל הדרישות של המוצרים במכס ולשלוח את כל היבוא מקביל שלך עד לבית העסק שלך או לכל כתובת שתבחר.

גם אם ברצונך לעשות יבוא מקביל בכמויות קטנות עדיין תוכל לעשות זאת, ברוב המקרים אנחנו דואגים לאחד מכולות על מנת להוזיל את עלויות השילוח במקרה שכזה ובכך תוכל ליהנות מעלויות מופחתות של יבואן גדול ביבוא מקביל קטן ולהרוויח את כל פערי התיווך לעצמך.

 

הצעד הראשון של יבוא מקביל

הצעד הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבחור את המוצר או המוצרים שברצונך לעשות להם יבוא מקביל וליצור איתנו קשר, אנחנו נזמין אותך לפגישה במשרדי החברה או לחלופין נשלח נציג מטעמנו לבית העסק שלך על מנת שידריך אותך ויסביר לך את כל העלויות. בהמשך אנחנו נדאג ליצור קשר עם מפעל היצרן בסין ונדאג לערב אותך במשא ומתן על מנת שהמשא ומתן יתאים לצרכיך כאשר אתה עושה את היבוא מקביל מסין לישראל.

חשוב לזכור כי גם פגישה בנוגע ליבוא מקביל היא לגמרי בחינם וללא התחייבות כלל כך שכל מה שעלייך לעשות הוא לתת לנו הזדמנות להציג בפניך את הדרכים היעילות והזולות ביותר עבורך לעשות יבוא מקביל ללא כאבי ראש ולחצים מיותרים תוך שאנחנו דואגים לכל תהליך היבוא מא ועד ת.

תקנים