שירותי יבוא מסין
יבוא תכולת בית מסין יבוא סחורות מסין יבוא מוצרים מסין

יבוא רהיטים מסין

יבוא רהיטים מסין​​

אם חיפשת את הדרך היעילה ביותר לעשות יבוא רהיטים מסין הגעת למקום הנכון. אנחנו מתמחים ביבוא רהיטים מסין מכל הסוגים וברשותנו מאגר עצום של מפעלים אשר מייצרים רהיטים ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר סביר אשר מתאים לכל כיס. אנחנו מאפשרים יבוא רהיטים מסין ישירות לישראל ללא צורך בהמתנה ארוכה או כאבי ראש וכל זאת תוך חיסכון כלכלי עצום אשר מאפשר לך להרכיב את המראה המושלם לבית שלך.

למה לעשות יבוא רהיטים מסין?

מחירי הרהיטים בישראל אינם מצדיקים את מחירם, רוב הרהיטים שנמצאים בארץ הם יקרים מאוד, באיכות ירודה ובמלאי מצומצם ולכן אנחנו, כהחברה המובילה בענף היבוא רהיטים מסין מזמינים אותך להתרשם ממבחר אין סופי של רהיטים באיכויות הגבוהות ביותר שניתן למצוא ישירות דרך היצרן וללא צורך בתשלום מיותר עבור הוצאות מסביב.
אנחנו מציעים מלאי מרשימם למדי ובאמצעות יבוא רהיטים מסין אפשר בהחלט להגיע לרמת עיצוב של הבית החלומי שלך בהשקעה כספית נמוכה ויעילה וכל זה תוך מסע מרתק בארצות המזרח אשר תספק לך חוויה של חופשה תוך הגשמת חלום לעיצוב ביתך האישי.


מהו הליך היבוא רהיטים מסין?

הליך היבוא רהיטים מסין הוא פשוט למדי, באפשרות להגיע לסין באופן עצמאי ותוך כדי אנחנו נדאג עבורך לכאבי ראש המיותרים כמו כרטיסי טיסה ומלונאות, נציג מטעמנו יפגוש אותך כבר בשדה התעופה וילווה אותך בסיור ענק של כל המפעלים של היצרנים המובילים בעולם על מנת שתוכל לעשות יבוא רהיטים מסין בדרך שמתאימה לך. כמובן שעוד לפני יציאתך מישראל אנחנו נדריך אותך באופן אישי בין כל אותם השלבים אשר יאפשרו לך גם ליהנות וגם לעשות יבוא רהיטים מסין.
האפשרות השנייה שלך היא כמובן לצפות במאות הקטלוגים שאנחנו מציעים לך ובניהם תמצא מגוון רחב של רהיטים מהיצרנים המובילים, כל שעלייך הוא לבחור ולהמתין, אנחנו נעשה את ה יבוא רהיטים מסין עבורך.


אז איך מתחילים?

אם החלטת לעשות יבוא רהיטים מסין או רק חשבת על הרעיון אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני, אנחנו נדאג להסביר לך את כל ההליכים של יבוא רהיטים מסין ונתאים לך את הדרך הטובה ביותר עבורך תוך התחשבות בצרכיך האישיים ובתקציב ההשקעה שלך. אצלנו תוכל לבצע יבוא רהיטים מסין גם בתקציב נמוך, תוכל לחלק את ההזמנות לפרק זמן ארוך או ליהנות מכמה הטבות שאנחנו מספקים וכמובן לספק לעצמך את בית חלומותיך. אז אם אתה מעוניין בלעצב את העתיד שלך צור איתנו קשר עכשיו ואנחנו נדריך אותך בכל שלב איך תוכל לעשות יבוא רהיטים מסין בדרך הפשוטה והנוחה ביותר.

למה אתם חייבים חברת תיווך ישראלית לייבוא רהיטים מסין?

מי שלא מצוי ובקיא בשוק הסיני, לא מייבא לבד מוצרים ולא חשוב מהם. מדובר על שוק שיש בו כל מיני רמות ייצור ומסחר ולכן ההמלצה שלנו היא להתחבר עם חברה שיש לה נציגות בסין, שתוכל להסדיר את כל מה שאתם צריכים בכל רמה, מול כל הגורמים הנחוצים.

אין כמו חברת יבוא ישראלית, שיש לה קשרים בתוך סין והיא יודעת איפה יש מפעלים רלוונטיים לכל תחום, באיזה רמות הם מייצרים ואפילו כמה זה עולה. כאשר אתם מתקשרים עם חברה מתמחה ביבוא מסין, אתם בעצם חוסכים לעצמכם הרבה זמן של תחקיר, שגם אחריו לא בטוח שתגיעו לאותן תוצאות איכותיות ומהירות כמו חברה מקצועית שמתמחה ביבוא מסין וריהוט בפרט.

אנו נבדוק עבורכם  מפעלים של ייצור רהיטים, סניטריה , קרמיקה, אביזרי עיצוב, תאורה ועוד. כמו כן, אנו מבצעים בקרת איכות לכל המוצרים ודואגים לכל תהליך האריזה והשילוח לישראל והכי חשוב, דואגים לכך שהעסקה תהיה כדאית עבורכם מבחינה כלכלית.

תקנים