שירותי יבוא מסין
יבוא תכולת בית מסין יבוא סחורות מסין יבוא מוצרים מסין

יבוא מוצרים מסין

יבוא מוצרים מסין​​

בעל חנות או רשת חנויות? זקוק למוצרים במחירים מוזלים יותר ממה שאתה רוכש כיום בישראל? יבוא מוצרים מסין מאפשר לך להוזיל את העלויות שלך באופן משמעותי ובאמצעות כך להישאר עם הרבה יותר רווח לעצמך.

למה לך לשלם פערי תיווך אשר נוצרים מהיצרן ועד היבואן? מהיום כל אחד יכול לעשות יבוא מוצרים מסין ללא צורך בניסיון קודם ביבוא, בדרך הקלה והפשוטה ביותר בזריזות ויעילות תוך חסכון עצום שיישאר את הכסף שלך אצלך.

אז איזה מוצרים ניתן לייבא?

אנחנו מספקים שירות יבוא מוצרים מסין לכל המוצרים אשר קיימים בעולם. יש ברשותנו אנשי קשר רבים אשר עובדים איתנו באופן שוטף ביצור ויבוא מוצרים לישראל. אנחנו דואגים לעבוד אך ורק עם מפעלים אשר עומדים בתקנים האירופאים המחמירים ומוודאים כי המוצרים יהיו ברמת איכות גבוהה.

יבוא מוצרים מסין אמנם הליך מורכב אך אנחנו מפשטים אותו באמצעות דוגמאות חיות, קטלוגים ועוד הרבה מאוד מידע שתוכל לקבל לפני שאתה מתחיל את תהליך היבוא מוצרים מסין. צור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נדריך אותך צעד אחרי צעד בנוגע ליבוא מוצרים מסין.

ואם המוצרים פגומים או חסרים ביבוא מוצרים מסין?

אחד הפחדים הגדולים ביותר של קהל לקוחותינו הוא תקינותו של המוצר. אנחנו מספקים הגנה מלאה ואחריות על כל מוצר שימצא פגום ולא תצטרך לשלם על דבר עד הרגע שהמוצרים הגיעו לידך ובדקת אותם באופן אישי. רק לאחר הסכמתך ואישורך בנוגע לתקינות המוצר נבקש את התשלום כך שאתה יכול לעשות יבוא מוצרים מסין בראש שקט בזמן שאנחנו נעשה את היבוא מוצרים מסין עבורך.

הצטרף לשירות יבוא מוצרים מסין

אם החלטת שאתה רוצה להגדיל את הרווחים של העסק שלך ולהתחיל לעשות את היבוא מוצרים מסין בעצמך צור איתנו קשר. אנחנו נלווה אותך בכל שלבי היבוא מוצרים מסין באמצעות נציג אישי אשר ישלח לבית העסק שלך או לכל מקום בו תרצה להיפגש. אנחנו מאפשרים מספר רב של אפשרויות כאשר אנחנו מתעסקים ביבוא מוצרים מסין כמו להגיע לסין באופן עצמאי ולחוות ניהול המסע ומתן מול היצרנים המובילים או לחלופין להישאר בישראל ובאמצעות קטלוגים ודוגמאות לבחור את המוצרים שברצונך לייבא.

תקנים